داستان بازی GTA 6 ما را به کوبا خواهد برد

5/5 - (4 امتیاز)

به گفته یک منبع آگاه، در بازی GTA 6 قسمتی از کوبا به عنوان یک منطقه قابل بازی در کنار وایس سیتی است و در داستان بازی احتمالاً یک پرش زمانی نیز وجود داشته باشد.

بازی جی تی ای 6 برخلاف انتظارها در جشنواره پلی‌استیشن معرفی نشد، اما هنوز به نظر می‌رسد که رونمایی از این بازی در زمانی نزدیک اتفاق می‌افتد، به خصوص که Take-Two در حال حاضر درباره بازی بحث می‌کند و حتی اشاره کرده که ممکن است در سال مالی آینده عرضه شود. هنوز منتظر معرفی رسمی هستیم، اما یک افشاکننده اطلاعات خبر داده که سفر بعدی ما به وایس سیتی ممکن است شامل توقفی در کوبا باشد.

افشاگری داستان بازی GTA 6

در حین پاسخ به سوالات در یک جلسه زنده، تایلر مک‌ویکر با سوالی درباره بازی GTA 6 روبرو می‌شود. او بلافاصله پاسخ می‌دهد که این بازی یک بازگویی از داستان زندگی بانی و کلاید است و در حال حاضر می‌دانیم که بازی جی تی ای 6 چگونه به پایان می‌رسد. سپس مک‌ویکر سریعاً اطلاعاتی که درباره بازی می‌داند را می‌گوید، از جمله اینکه دارای دو شخصیت قابل بازی است، پرش زمانی در آن وجود دارد و کوبا نیز به عنوان یک منطقه قابل بازی در این بازی است.

مک‌ویکر گفت: “ما از قبل می‌دانیم که بازی GTA 6 چگونه به پایان می‌رسد. بانی و کلاید در دهه 30 میلادی، در یک تیراندازی جان باختند. این بازی شامل سه شخصیت قابل بازی نیست، بلکه دو شخصیت قابل بازی است. زمان بازی با یک پرش زمانی اتفاق می‌افتد. رویدادها در منطقه میامی فلوریدا و همچنین بخشی از کوبا رخ می‌دهد. داستان بازی درباره تجارت مواد مخدر و سرقت از بانک است. این بازی در سال 2024 منتشر خواهد شد.”

با این حال، برای قبول کردن این ادعا نیاز به کمی احتیاط وجود دارد، اما پس از شنیدن درباره کوبا، کلمه “معقول” به ذهن می‌رسد. اگر آنچه او می‌گوید درست باشد، این بار دومی است که راک‌استار تصمیم می‌گیرد بازیکنان را به این جزیره معروف و خارق‌العاده ببرد.

مواردی که در توضیحات مک‌ویکر جلب توجه می‌کند، اشاره به پرش زمانی و کوبا است. از توضیحات مک‌ویکر مشخص نیست که پرش زمانی در چه زمانی اتفاق خواهد افتاد، اما مهم است به این نکته اشاره کنیم که GTA 5 با یک فلش‌بک آغاز شد و Red Dead Redemption 2 با گذر زمان چندین سال به پایان رسید.

داستان بازی GTA 6 ما را به کوبا خواهد برد

در Red Dead Redemption 2، اولین بار که طرفداران به کوبای Rockstar می‌رفتند، در نیمه دوم بازی بود که کشتی آرتور، داچ و بقیه باند خلافکار طی طوفانی در دریا غرق می شود و آن‌ها در جزیره ای سرگردان می‌شوند. این جزیره در واقع خیالی بود و با نام “گوآرما” شناخته می‌شد. احساس و فضای کلی این بخش از بازی شدیداً ازکوبا الهام گرفته شده بود.

برای کسانی که دوست دارند بدانند، مک‌ویکر در گذشته یک سابقه قوی در انتشار اطلاعات غیررسمی داشته است، اگرچه بیشتر این اطلاعات مربوط به بازی‌ها و پروژه‌های شرکت Valve بوده است. همچنین مهم است به این نکته اشاره کنیم که بسیاری از آنچه مک‌ویکر در ویدیو گفته است با اطلاعات قبلی درباره GTA 6 سازگار است. ما از زمان انتشار فیلم‌های توسعه در سال 2021 می‌دانیم که GTA 6 در وایس سیتی رخ می‌دهد و دارای یک شخصیت مرد و یک شخصیت زن است، دو ویژگی که مک‌ویکر در ویدیو اشاره می‌کند. دو کاراکتر بانی و کلاید همچنین قبلاً توسط لیکرهای دیگر نیز ذکر شده است.

لینک منبع

خبرهای خوبی در راه است…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا