تاریخ انتشار تریلر بازی GTA 6 مشخص شد

5/5 - (1 امتیاز)

اگر شما هم طرفداران سری بازی‌های GTA 6 باشید حتماً برای انتشار آن و جزئیات بیشتر لحظه‌شماری می‌کنید. یک خبر خوب داریم! بالاخره تاریخ رسمی انتشار تریلر بازی جی تی ای 6 مشخص شد!

راکستار گیمز اعلام کرده که سرانجام در دسامبر 2023 (آذر 1402) تریلر مورد انتظار بازی Grand Theft Auto 6 را برای اولین بار منتشر خواهد کرد.

همانطور که انتظار می‌رفت راکستار اطلاعات کاملی منتشر نکرد، اما گفت که بسیار هیجان‌زده است: “ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که به شما خبر دهیم در ماه دسامبر پیش رو، اولین تریلر برای GTA برای را منتشر می‌کنیم. ما مشتاقانه منتظریم تا سالهای بیشتری این تجربیات را با همه شما به اشتراک بگذاریم.”

این پست با نشان دادن 25 سالگی راکستار گیمز در ماه آینده آغاز شد، به این معنی که تریلر GTA 6 احتمالاً در همان روز عرضه خواهد شد.

راکستار در ادامه گفته: به لطف حمایت باورنکردنی بازیکنان خود در سراسر جهان، ما این فرصت را داشتیم تا بازی هایی را ایجاد کنیم که واقعاً به آنها علاقه‌مندیم – بدون شما هیچ یک از اینها ممکن نخواهد بود و ما از همه شما برای به اشتراک گذاشتن این سفر با ما بسیار سپاسگزاریم.

پیش‌بینی می‌شود بازی GTA 6 بین فروردین 1403 تا اردیبهشت 1404 منتشر شود. پس از انتشار می‌توانید به دانلود بازی GTA 6 برای کامپیوتر بپردازید. همچنین خرید بازی GTA 6 برای کامپیوتر نیز امکان‌پذیر است.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا